• prodejna na tř. Míru
  • prodejna na tř. Míru
  • prodejna na Palackého ul
  • prodejna na Palackého ul.

  Prodejny zdravé výživy Špaldy v Pardubicích

  Momentálně si v našich samoobslužných prodejnách můžete vybírat z více než 3500 druhů kvalitního zboží jehož větší polovina druhů je v BIO kvalitě.

  Pro bezlepkáře máme vždy v úterý a v pátek po 11. hodině připraven čerstvý sojový bezlepkový koláč s borůvkovými povidky bez cukru, bezlepková pizza nebo žloutkové věnečky a v pondělí a ve čtvrtek bezlepkový medovník (oba výrobky obsahují řepný cukr a vejce).

   Prodejna Špaldy Třída Míru 64

   a restaurace

  Nakoupit zde můžete v plné šíři naše slané i sladké pekařské a cukrářské výrobky, vždy bez vajec, klasického cukru a chemických a konzervačních látek: 
  slunečnicové bulky, dýňové vrtulky, vícezrnné houstičky,bagety, špaldburgry, tofánky, brynzové pirůžky, špenátové závitky, tempehové šátečky, řecké tyčinky, pizza koláče se zeleninou či s BIO sýrem Mandava a další špaldové koláče (5 druhů náplní), různé druhy buchet a mnoho dalších vlastnoručně pečených výrobků.

  Zakládáme si na zdravých produktech z naší kuchyně.

  Na naši větší prodejnu je možno si objednat i BIO zeleninu a ovoce (zhledem k našim omezeným skladovým možnostem, objednávejte prosím buďto na email info@spalda.cz, nebo telefonicky 463 35 14 35).

  V naší větší prodejně nabízíme exkluzívní, širokou a nejlevnější nabídku ekologické drogerie Ecover.

  Otevřeno: 
  PO - PÁ: 8:15 do 18:00
  SO: 8:30 do 12:00 

  Telefonní kontakt: 463 35 14 35

   


  Prodejna Špaldy na Palackého ul. 2417

  Naší druhé menší prodejně můžete krom výše uvedených pekařských výrobků koupit též:

  • Ekodrogerie Sodasan
  • Ekodrogerie Sonettu
  • Přírodní kosmetiku Emma Nöel, Jasön a Durance

   Na naší menší prodejně na Palackého třídě (u BUS nádraží) jsme pro Vás jako jediní v Pardubicích připravili kompletní řadu zázračných ayurvédských elixírů, tzv. praschů. Jsou na všemožné neduhy a stojí za to je vyzkoušet, obzvláště v následujícím chladnějším období.

  Naleznete zde i regál se zdravotními ponožkami Alice z ovčí vlny. Krom klasických ponožek zde máme i silnější "sibiře""farmy", podkolenky, kotníčkové a tenké ponožky, čelenky a na zimu pak návleky, šály a rukavice.

  Otevřeno: 
  PO - PÁ: 8:00 do 17:00
  SO: zavřeno 

  Telefonní kontakt: 466 30 18 06

   


  Každé úterý a pátek po 11:00 h je k dostání na obou našich prodejnách také Boučkův žitný kváskový chléb, celožitný chléb s rýží, celozrnné rohlíky, cereální švýcarky, tunisanky a další - vše bez chemických přísad :) 

  (jistotou je chléb na objednávku, ve volném prodeji nám dochází většinou během odpoledne. Den předem do 9 hodin je možné na našem telefonu či mailu objednat krom chleba i žitný kvásek).


  Věrnostní slevové karty

  V obou našich prodejnách máme k dispozici i naše věrnostní karty ŠPALDOVKA 300 a ŠPALDOVKA 600.


  Stravenky

  Na našich prodejnách lze také platit jak bezkontaktními kartami, tak i stravenkami (max. 5 ks na 1 nákup).

   

  Co ještě u nás koupit?

  chlazené výrobky a polotovary: tofu, tempeh, seitan, pomazánky, tofu salámky, sojové majonézy, jogurty a dezerty obiloviny a výrobky z nich: rýže, pšenice, jáhly, pohanka, oves, žito, amaranth, quinoa, mouky, krupice, vločky, kaše, těstoviny, pekařské výrobky luštěniny: cizrna, mungo, azuki, fazole, hrách, čočka, sojové boby sušené ovoce, oříšky, semena, müsli, granoly, přírodní sladidla, džemy mořské řasy, mořská sůl - mnoho druhů ochucovadla: shoyu, tamari, miso, umeboshi, umepasta, umeocet, pickles hořčice bez chemické konzervace koření tekka, kořenící směsi mnoho druhů olejů za studena lisovaných škrobové prášky: kuzu, arrowroot zeleninové a ovocné šťávy, ovocné a bylinné sirupy, kombucha, čaje, obilné kávy, sojové a obilné nápoje, konopné pivo, bylinné likéry, medovina dia a bezlepkové výrobky a mnoho dalšího.

  Těšíme se na Vaši návštěvu
  Vaše Špalda :-)

   


   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • » Pekařské výrobky ve Špaldě

   Ve Špaldě nejen dobře vaříme, ale také pečeme zdravé a chutné výrobky z velké části ze špaldové celozrnné BIO mouky. Naše výrobky neobsahují žádné konzervační látky, klasický cukr (používáme jen v některých fruktozu), vajíčka, mléko (jen v některých náplních je tvaroh), sypeme je ovesným sušeným mlékem a jsou každý den čerstvé (pokud nejsou se slevou označené na pultu).

   Jako úplnou novinku pečeme naše špaldové muffiny vhodné i pro vegany, stavte se a přijďte ochutnat.
   Nově nabízíme příznivcům živé stravy náš výborný Raw čokoládový řez s červenou řepou. Ochutnat jej můžete každý čtvrtek a pátek.

   Rovněž pro nás naši dodavatelé pečou bezlepkové výrobky jako je sojový bezlepkový koláč (v úterý a pátek), bezlepkový rajčatový pizza koláč (úterý), bezlepkové věnečky (v pátek) a bezlekový medovník (v pondělí a čtvrtek). Tyto bezlepkové výrobky jsou s vejci a mlékem.

  • » Zdravé saláty ze Špaldy

   Ve Špaldě můžete nejen dobře nakoupit nebo si dát něco pečeného, či dobře uvařené jídlo. Každý den pro Vás vyrábíme také několik druhů salátů, které jsou vždy vegetariánské, některé i veganské, RAW a bezlepkové.
   ZDE naleznete denní rozpis jejich výroby - to je den, kdy byste je měli v naší chladničce nalézt (tedy pokud už se neprodaly :-)

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz