8 6

Týdenní menu na 10. 6. - 14. 6. 2013

Z naší restaurace si nyní můžete odnést oběd i v ekologických nádobách z bioplastu, který je vyroben z rychle obnovitelných zdrojů :-)

Nově jsme do nápojového lístku v naší restauraci zařadili také dvě nové ayurvédské kávy:
Garcinii na podporu Vaší štíhlé linie
a
Brahmi oříškovou na podporu Vaší dobré paměti,
přijďte je k nám ochutnat, stotí za to :-)


V restauraci jsme pro Vás a Vaše děti, připravili nový dětský koutek i
novou dětskou rozkládací stoličku, takže se klidně stavte na oběd i s dětičkama, budeme se na Vás těšit.
Vaše Špalda :-)

Prostor restaurace i vestibul Špaldy s lavičkou, pokryt signálem WI - FI ZDARMA ( název sítě i heslo je vyvěšeno dole v restauraci)
Přijďte tedy na odpolední kávu se zákuskem a v klidu surfujte ve Vaší
Špaldě.

V naší restauraci rovněž poskytujeme slevy pro držitele Rodinných pasů !
Sleva činí 10 % na nabídku restaurace při min. útratě 200 Kč.
Těšíme se na Vás i Vaše děti :-)

JSME NEKUŘÁCKÁ RESTAURACE S PŘÍJEMNOU OBSLUHOU, DĚTSKOU ŽIDLIČKOU I MOŽNOSTI SJET DOLŮ PO SCHODECH PRO MAMINKY S KOČÁRKY.

Restaurace Špalda nabízí pronájem prostor restaurace (v suterénu) a to denně od 16:30 hodin a o víkendech. Prostory pojmou 20 až 35 osob dle podoby usazení.
Příjemné a nekuřácké prostředí restaurace Špalda je vhodné k pořádání nejrůznějších přednášek, besed, kursů či seminářů. Po dohodě s majitelem je možné zajistit i občerstvení.
Cena za pronájem se pohybuje od 100 do 200 Kč/hod., podle celkového počtu hodin měsíčně.
Více info na telefonu: 606/76 67 42

 

Teplá a studená vegetariánská a makrobiotická kuchyně připravovaná s pečlivým výběrem kvalitních vstupních surovin.

 

VYDATNÉ SVAČINY
slané a sladké celozrnné pečivo a zákusky bez cukru a umělých sladidel, zeleninové saláty

slané: vícezrnné pečivo ze Špaldy bez chem. konzervace a barviv (vícezrnné houstičky, dýňové vrtulky, slunečnicové bulky), zeleninové a luštěninové pomazánky, obložené bagety, vicezrnné slané koláče, řecké tyčinky plněné zelím a balkánským sýrem, celozrnné tousty, tofánky (tofupárečky s kysaným zelím v listovém těstě), zdravé saláty ...

sladké: špaldové řezy, kuskusové řezy, jáhlové kuličky s kokosem nebo s oříšky, tlačené koláčky s náplní (jablečná, oříšková, okarová, maková), vázané koláče, vločkové hrudky, záviny z listového těsta, makovec, zámecké řezy, ...
Sladké dezerty jsou bez řepného cukru a ostatních umělých přísad.
Používáme celozrnnou špaldovou mouku, sojovou mouku, grahamovou mouku, vločky, vanilka-lusk, rozinky, pšeničný slad, med, fruktózu.

PESTRÉ OBĚDY
výběr z týdenního menu viz odkaz výše

ROZMANITÝ VÝBĚR NÁPOJŮ
Zeleninové a ovocné šťávy BIO, břízové šťávy, 100% jablečný mošt BIO, bylinné sirupy, kombucha, BIO čaje, obilné kávy, italská BIO káva s kofeinem i bez kofeinu - presso, nápoje s přídavkem houby Reishi, Královská medovina ...

OBJEDNÁVKY
Vaše dcerka, syn, vnoučátko, maminka, tatínek nebo prarodiče ... budou mít narozeniny a chtěli byste pro ně přichystat překvapení v podobě zdravého dortu nebo zákusků, ale nedostává se Vám čas? Žádný problém. Vše si u nás můžete na oslavu objednat.

REZERVACE
Chcete oslavit narozeniny, svátek, maturitu, promoci apod. a chtěli byste nabídnout svým přátelům a známým netradiční pohoštění, které v jiné restauraci v Pardubicích nenajdete? Využije možnosti pořádat oslavy v příjemném prostředí. Rezervace osobně v restauraci nebo telefonicky na 606 76 67 42 .

 

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE

Pondělí
9.30- 15.45 h
Úterý
9.30- 15.45 h
Středa
9.30- 15.45 h
Čtvrtek
9.30- 15.45 h
Pátek
9.30- 15.45 h