Pořádané akce ve Špaldě

  V prostorách Špaldy probíhá po celý rok řada nejrůznějších akcí - ať už jde o různé besedy či přednášky, pravidelné ochutnávky nebo výhodné letákové akce s velkými slevami na kvalitní zboží.
   

  Momentálně Vaše Špalda nabízí toto:

  12.4. 2019
   
  Duben ve Špaldě

  + už jen do soboty 20.4. pokračuje velká slevová předvelikonoční akce, proto využijte posledních možností k výhodnějším nákupům. Další akční zboží máme také od firmy Probio, o tomto se více dozvíte přímo na naší prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu.Více naleznete ZDE.


  + jinak až do čtvrtka 18.4. bude možné vyzvedávat objednané či nakoupit i neobjednané Velikonoční mazance buď z BIO špaldové mouky nebo mazance vhodné pro vegany a diabetiky. Taktéž můžete v tomto duchu získat skvělě velikonoční cukroví vhodné i pro diabetiky. Více naleznete ZDE.  + vyzvedávat a nakupovat můžete i bezlepkové cukroví a další dobrůtky.Více naleznete ZDE


  + máme pro Vás také nová BIOdynamická vína z vinařství Kutná Hora. Vybírat můžete z odrůd Cabernet Blanc, Rulandské šedé, Klaret (bílé víno z modrých hroznů) z Rulandského modrého a Svatovavřinecké. Jsou to vážně výborná vína a nejen na sváteční velikonoční stůl, stavte se a ochutnejte :-)  + zveme Vás také na zajímavou akci týkající se alternativního životního stylu, více naleznete ZDE


  + nově jsme pro Vás připravili stáčecí místo výborného, za studena lisovaného řepkového oleje od Kolína (s Andrejem nemá nic společného :-), který obsahuje nejen kyseliny omega 3, 6 i 9, ale také překrásně voní a chutná a dá se použít ve studené i teplé kuchyni. Stáčíme ho po půl nebo po litru do našich lahví (plastová 1 l za 7 Kč, skleněná 0,5 l za 20 Kč), ale také do Vašich nádob, které si k nám přinesete.
  Přijďte si k nám tento výborný olej ochutnat a přivonět. Cena samotného oleje je také velmi příznivá -  je to 65 Kč za litr.


  + nově jsme pro Vás zlevnili řadu výrobků od firmy BIONEBIO. Jedná se o různé oříšky (lískové, loupané i neloupané mandle) a sušené ovoce (meruňky, malé i velké rozinky - ty zlevnily až o 20 Kč). Stavte se na prodejnách Špaldy a přijďte si k nám výhodně nakoupit.


  + Na našich prodejnách jsme pro Vás aktuálně připravili řadu zajímavých novinek, přijďte je k nám vyzkoušet. Více info naleznete ZDE


  + U příležitosti našich narozenin zvyšujeme množství zboží zadarmo, které dostáváte při nákupech ve Špaldě díky našim věrnostním kartičkám Špaldovkám. A to na 250 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 300, a 500 Kč zboží ZDARMA u nové Špaldovky 600 !
  Původní kartičky s nižšími slevami zůstávají v platnosti dokud na nich nedosáhnete 10. nákupu a nezískáte slevu.

  + i v tomto měsíci budeme také každý týden pro Vás budeme dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách, viz níže.


   

  ZDRAVÉ OCHUTNÁVKY V DUBNU NA

  PRODEJNÁCH ŠPALDY PARDUBICE

   

  4. 4. 2019 Javorový sirup grade C BIO
   

  11. 4. 2019 Pomazánka kakaová tmavá BIO (novinka)

  18. 4. 2019 Nápoj mandlový Provamel BIO (novinka)

  25. 4. 2019 Džus mango BIO (novinka)

      

   Řekněte si na prodejně Špaldy také o svoji novou věrnostní kartu
  Špaldovka 300 nebo Špaldovka 600 - pomohou vám ušetřit při nákupech kvalitního zboží ve Vaší Špaldě :-)
  (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně)

   
  Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
  Vaše Špalda
   

   

   

   

  Rychlý kontakt

  Třída Míru 64
  530 02 Pardubice

  Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
  BEZBARIÉROVÝ VCHOD
   

  TEL. č. 463 351 435
  e-mail: info@spalda.cz