Novinky a aktuality ve Špaldě

    Na této stránce se dozvíte vše důležité co na Vás ve Špaldě čeká tento měsíc nebo co se právě událo.

    Níže pak naleznete novinky v prodávaném sortimentu a různé speciální akce, které jsme pro Vás připravili.
    Děkujeme za Vaši trvalou podporu :-)
     

    Nyní jsme i na Facebooku

    Jelikož nechceme být pozadu ani pro naše zákazníky, kteří využívají Facebook, vytvořili jsme stránku
    Zdravá výživa Špalda, kde můžete sledovat nejnovější aktuality, příspěvky, budoucí akce i další informace.

    Stačí jen začít sledovat a nebo přidat "To se mi líbí" na stránce :)


    12.4.2019

    Duben ve Špaldě


    Vᾞení zákazníci a přátelé zdravého žživotního stylu,
    nově můžete platit v naší restauraci platebními kartami Visa a EC/MC a také stravenkovými kartami Edenred, Sodexo pass- gastro pass, CHD a Benefit Plus.
    Jen je při placení kartou třeba upozornit personál předem již při objednání. U nás lze dávat pomocí těchto karet a terminálu i dýška ve výši jakou uznáte Vy za vhodnou, děkujeme :-)    + už jen do soboty 20.4. pokračuje velká slevová předvelikonoční akce, proto využijte posledních možností k výhodnějším nákupům. Další akční zboží máme také od firmy Probio, o tomto se více dozvíte přímo na naší prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu.Více naleznete ZDE.


    + jinak až do čtvrtka 18.4. bude možné vyzvedávat objednané či nakoupit i neobjednané Velikonoční mazance buď z BIO špaldové mouky nebo mazance vhodné pro vegany a diabetiky. Taktéž můžete v tomto duchu získat skvělě velikonoční cukroví vhodné i pro diabetiky. Více naleznete ZDE.


    + vyzvedávat a nakupovat můžete i bezlepkové cukroví a další dobrůtky.Více naleznete ZDE

    + máme pro Vás také nová BIOdynamická vína z vinařství Kutná Hora. Vybírat můžete z odrůd Cabernet Blanc, Rulandské šedé, Klaret (bílé víno z modrých hroznů) z Rulandského modrého a Svatovavřinecké. Jsou to vážně výborná vína a nejen na sváteční velikonoční stůl, stavte se a ochutnejte :-)    + zveme Vás také na zajímavou akci týkající se alternativního životního stylu, více naleznete ZDE

    + nově jsme pro Vás připravili stáčecí místo výborného, za studena lisovaného řepkového oleje od Kolína (s Andrejem nemá nic společného :-), který obsahuje nejen kyseliny omega 3, 6 i 9, ale také překrásně voní a chutná a dá se použít ve studené i teplé kuchyni. Stáčíme ho po půl nebo po litru do našich lahví (plastová 1 l za 7 Kč, skleněná 0,5 l za 20 Kč), ale také do Vašich nádob, které si k nám přinesete.
    Přijďte si k nám tento výborný olej ochutnat a přivonět. Cena samotného oleje je také velmi příznivá -  je to 65 Kč za litr.


    + protože Špalda oslavila 16 narozeniny, rozhodli jsme se Vám darovat slevu ve výši 16% na všechnu ekodrogerii Sonett a Sodasan, kterou nově naleznete na prodejně Špaldy na třídě Míru -  je ekologická a funguje velmi dobře, přijďte si ji vyzkoušet za výhodnou cenu :-)


    + V restauraci máme novou obrazovou výzdobu od skupiny místních umělkyň. Přijďte si nové obrazy prohlédnout a přitom dobře poobědvat :-) 

      + nově jsme pro Vás zlevnili řadu výrobků od firmy BIONEBIO. Jedná se o různé oříšky (lískové, loupané i neloupané mandle) a sušené ovoce (meruňky, malé i velké rozinky - ty zlevnily až o 20 Kč). Stavte se na prodejnách Špaldy a přijďte si k nám výhodně nakoupit.


    + Na našich prodejnách jsme pro Vás aktuálně připravili řadu zajímavých novinek, přijďte je k nám vyzkoušet. Více info naleznete ZDE


    + Někteří z vás měli v oblibě měsíčník BIO noviny. Ten přestal kvůli nerentabilitě vycházet v papírové podobě a nyní je možné si jej díky Vaší Špaldě přečíst zadarmo v pdf. verzi. Níže je odkaz na stažení všech dostupných čísel.

    http://www.bio-mesicnik.cz/bio2018/bio1801_e.pdf
    http://www.bio-mesicnik.cz/bio2018/bio1802_a.pdf
    http://www.bio-mesicnik.cz/bio2018/bio1803_xx.pdf
    http://www.bio-mesicnik.cz/bio2018/bio1804_d.pdf

     


    + I v tomto měsíci pro Vás budeme každý týden dělat ochutnávky kvalitních potravin na obou našich prodejnách (více v záložce "Pořádané akce")

    Mezi zajímavé novinky patří také nové raw tyčky Živan od tuzemského výrobce, dělané speciální technologií z ručně loupaných celých datlí (tedy ne z datlové pasty) ve třech příchutích. Navíc jsou za velmi dobrou cenu vzhledem ke své hmotnosti 75 g.


    + dvakrát týdně jsme pro Vás začali péci náš nový, úžasný špaldový muffin s jablky a skořicí, který je vhodný i pro vegany. Stavte se a přijďte ochutnat na prodejny Špaldy.

    + ve druhé polovině týdne můžete na našich prodejnách , vyzkoušet náš úžasný RAW čokoládový dortík s červenou řepou, který je též vhodný pro vegany a navíc je vyroben pouze z bezlepkových surovin - takže přijďte ochutnat.    + protože chceme ještě více vyhovět našim zákazníkům s bezlepkovou dietou, posilujeme naši nabídku bezlepku krom tradičního medovníku, sojového koláče či chlazeného listového těsta také o pizza koláče  (v úterý),  "žloutkové" věnečky (pátek). Vše bude čerstvé a mělo by to být nejen v den závozu, ale pokud se to neprodá tak i v dalších dnech onoho týdne.
    Vše je možné nejen ochutnat, ale také si případně objednat na další týden, takže se stavte.

         + Rovněž si můžete nechat dovézt oběd ze Špaldy. Pokud to k nám máte daleko, je možné si oběd od 11 hodin každý den objednat a nechat dovézt přes web rozvážkové společnosti www.damejidlo.cz , jídlo dodáváme vždy v menu boxech a kompostovatelných polévkových miskách (vždy bude přičteno k objednanému jídlu 15 Kč/ks)
     Rozvážka je zpoplatněna 49 Kč za jeden dovoz do určitého místa.    + Jako úplnou novinku u nás můžete zakoupit 100% bazalkové semínko, zdroj bílkovin a dalších hodnotných látek ve 100g balení.    + Nově naleznete na prodejnách Špaldy přírodní kosmetiku z Babákova. Jde o kosmetiku s propolisem či medem a vysokým podílem bambuckého másla. Jde o řadu 5 krémů či balzámů s velmi dobrými účinky na vaše tělo. Více se dozvíte na našich prodejnách.    + Nově máme na našich prodejnách jednu z biopotravin uplynulého roku a tou je vyníkající BIO dýňový kečup, přijďte ochutnat. Velmi zajímavý je i pudink s čajem matcha a ananasem.    + Na obou našich prodejnách můžete zakoupit a využít v následující grilovací sezoně, zdravé podpalovače "Podpal" do krbů, kamen, grilů apod. z dřevité vlny.    + Nově můžete na našich prodejnách nakoupit speciální japonské nízkokalorické těstoviny shirataki a to ve formě špaget, nudlí a fetuci. Jsou též bezlepkové a snadno připravitelné ať už jako hlavní jídlo či jako příloha.
             + Nově můžete na prodejnách Špaldy koupit speciální afriká černá mýdla s bambuckým máslem, aloe vera a mletými kakaovými boby, máme je ve větším 150g i menším 25g balení.     + Protože vitamínů není nikdy dost začali můžete na prodejnách Špaldy nově koupit aróniové 100% štávy, sirup, "skorosirup" s jablečnou šťávou a džem s arónie (černé jeřabiny) slazený pouze redukovanou jablečnou šťávou. Vše od českého pěstitele a výrobce z podhůří Beskyd.    + Nově naleznete na našem webu v záložce "Týdenní menu" také fotografie všech jídel, které u nás můžete ochutnat v daném týdnu. Přijďte si je vyzkoušet a ochutnat na vlastní jazyk :-)
    Nově si také na našem webu v sekci "Prodejny" můžete prohlédnou naše zdravé pečené výrobky, které děláme právě pro Vás.
                      


    + v naší menší prodejně na Palackého ulici (naproti bus nádraží) jsme zahájili velkou slevovou akci na všechny výrobky ekodrogerie Sodasan, ceny padají až o 25 %, přijďte si tedy dobře nakoupit a vyzkoušet čistou kvalitu.


    + i nadále můžete ušetřit při pravidelných nákupech ve Špaldách, pomocí oblíbených kartiček Špaldovek 250 a 500
    (1 razítko lze obdržet pouze za jeden nákup na uvedenou hodnotu 1x denně) 

         + ve Špaldě krom toho, že třídíme odpad, naše Špaldička bere zelenou elektřinu bez příplatků od firmy Nano energies a společné prostory domu jedou na místně vyrobenou ekologickou elektřinu, podporujeme zelené myšlení i tím, že máte možnost si u nás nově zakoupit i ekologicko-společenský časopis vydávaný dlouhá léta Hnutím Duha "Sedmá generace", řekněte si o něj na obou našich prodejnách, je to velmi inspirativní čtení .-)
         + přibrali jsme na naše prodejny další novinky (viz. níže) a další příjemná překvapení chystáme     Novinky ve Špaldě

    Nově máme pro Vás ve Špaldě bohatý zdroj minerálů a dalších účinných látek Křemelinu a další ze superpotravin Moringu v prášku a  oboje ve dvou velikostech podle vašich potřeb.    Protože živá strava stále frčí, máte možnost ve Špaldě koupit i energetické raw tyčynky Maarminky s novými příchutěmi hruška a lískový oříšek.    Úplnou novinkou na našich prodejnách jsou speciální těstoviny "Perfect pasta", vyráběné ze zeleniny Konjack. Tyto těstoviny jsou bezlepkové, nízkokalorické, neobsahují tuk ani cukr. Navíc mejí velmi rychlou přípravu a můžete je kdykoli používat místo klasických těstovin jako přílohu i jako hlavní pokrm. Na prodejnách Špaldy je naleznete v "bezlekovém" regále nebo v lednici. Přijďte si je vyzkoušet.

     Nově lze na našcich prodejnách koupit i veganské čokolády z rýžového mléka (3 druhy) a pudinkové prášky (mandlový a perníkový) -  všechno navíc v BIO kvalitě.


    Nyní máme na prodejnách také nové druhy RAW tyčinek a čokolád - vše v BIO kvalitě.


    Připomínáme všem zákazníkům, že si mohou na našich prodejnách zakoupit pro své blízké dárkové kupony na nákupy ve Špaldě v hodnotách 200, 350 a 500 Kč.
    Nově si můžete zakoupit i dárkové kupony pro návštěvu naší restaurace na veškerou konzumaci v hodnotách 100 a 200 Kč :-)


    Na naší prodejně na Palackého ulici (naproti pivovaru a bus nádraží) máme nově kvalitní německou ekodrogerii SONETT. Můžete zde nakoupit a vyzkoušet téměř kompletní řadu od pracích prášků, přes různé čističe, aviváže až po prostředky na mytí nádobí. Navíc máme tuto vyníkající ekodrogerii za dobré ceny, takže se určitě v naší menší prodejně zastavte :-)    Většina těchto výrobků je vyráběna v ČR, jsou v BIO kvalitě a za dobrou cenu, takže si je přiďte k nám ochutnat.

     
    Rychlý kontakt

    Třída Míru 64
    530 02 Pardubice

    Průchod mezi květinářstvím a optikou proti ulici Na Hrádku
    BEZBARIÉROVÝ VCHOD
     

    TEL. č. 463 351 435
    e-mail: info@spalda.cz